Contacteer ons

056 21 32 10 // sint.paulus@kbkscholen.be

Top

Het team

Ons enthousiast en geëngageerd schoolteam helpt kinderen groeien en maakt ze sterker. Daarvoor zetten we in op het ontwikkelen van vaardigheden, kennis, attitudes en inzichten. In het bijzonder willen we dat de kinderen sociaal, weerbaar, leergierig, zelfredzaam, waardengevoelig en communicatief zijn en dit met een grote dosis zelfvertrouwen. U kunt ons altijd terugvinden in de klas of op de speelplaats. Spreek ons aan indien u vragen hebt. Een mailtje kan ook altijd!

20220830_1503308957775917042839315

Directie

Pascal Vanden Broucke is de directeur van basisschool Sint-Paulus sinds 2007. Met oor en oog voor iedereen draagt hij zorg voor een vloeiende samenwerking onder de collega's en is hij een luisterend oor voor kinderen en ouders.

Zorgteam

Juf Els Callewaert

Zorgcoördinator Kleuter

els.callewaert@kbkscholen.be

Juf Veerle Naert

Zorgcoördinator Lager

veerle.naert@kbkscholen.be

Leerkrachten peuter en eerste kleuter

Juf Emma Carlier

Juf peuterklas A

emma.carlier@kbkscholen.be

Juf Lien Dewulf

Kinderverzorgster

lien.dewulf@kbkscholen.be

Juf Jolien Rommens

juf peuterklas B

jolien.rommens@kbkscholen.be

Juf Elisah Vancoillie

juf peuterklas B

elisah.vancoillie@kbkscholen.be

Juf Lynn Verschelde

juf K1A

lynn.verschelde@kbkscholen.be

Juf Ilse Vermote

juf K1B

ilse.vermote@kbkscholen.be

Juf Kaat Vercruysse

Teamteacher Kleuterklassen

kaat.vercruysse@kbkscholen.be

leerkrachten 2e - 3e kleuter

juf Elien Dedeurwaerder

juf K2/3 A

elien.dedeurwaerder@kbkscholen.be

Juf Sabine Doise

juf K2/3 B

sabine.doise@kbkscholen.be

Juf Ine De Waegenaere

Juf K2/3 C

ine.dewaegenaere@kbkscholen.be

juf Lore Hendrickx

juf K2/3 D

lore.hendrickx@kbkscholen.be

juf Anna Decabooter

Juf K2/3 A en B + onthaal ATN en taalinitiatie Frans

anna.decabooter@kbkscholen.be

juf Ann Vandenhende

teamteacher K2/3

ann.vandenhende@kbkscholen.be

juf Laure Craeynest

Teamteacher K2/3

laure.craeynest@kbkscholen.be

Eerste graad lager onderwijs

Meester Diedric Degroote

Leerkracht L1A

diedric.degroote@kbkscholen.be

juf Ellen Verstraete

Leerkracht L1B

ellen.verstraete@kbkscholen.be

juf Inge Volon

Leerkracht L2A

inge.volon@kbkscholen.be

juf Nancy Laperre

Leerkracht L2B

nancy.laperre@kbkscholen.be

juf An Peers

Teamteacher eerste graad

an.peers@kbkscholen.be

Juf Friede Vanhoutte

Teamteacher eerste graad/Franse taalinitiatie + L2A

friede.vanhoutte@kbkscholen.be

Tweede graad lager onderwijs

Juf Celine T'Hooft

Leerkracht L3A

celine.thooft@kbkscholen.be

Meester Hedwig Desmet

Leerkracht L3B

hedwig.desmet@kbkscholen.be

Juf Annelies Vergote

Leerkracht L4A

annelies.vergote@kbkscholen.be

Juf Nathalie Coolsaet

Leerkracht L4B

nathalie.coolsaet@kbkscholen.be

Juf Hilde Coopman

Teamteacher / Beleidsondersteuning

hilde.coopman@kbkscholen.be

Juf Charissa Yzerbyt

Teamteacher

charissa.yzerbyt@kbkscholen.be

Juf Friede Vanhoutte

Franse taalinitiatie

friede.vanhoutte@kbkscholen.be

Derde graad lager onderwijs

Juf Ophelia Glorieux

Leerkracht L5A

ophelia.glorieux@kbkscholen.be

Meester Joeri Vyncke

Leerkracht L5B

joeri.vyncke@kbkscholen.be

Juf Silke Willem

leerkracht L5A

silke.willem@kbkscholen.be

Juf Tine Ottevaere

leerkracht L6A

tine.ottevaere@kbkscholen.be

Juf Deborah Debrouwer

Leerkracht L6B

deborah.debrouwer@kbkscholen.be

Meester Bryan Inghelbrecht

Teamteacher

bryan.inghelbrecht@kbkscholen.be

Meester Cedric Ryckaert

L6B

cedric.ryckaert@kbkscholen.be

Sportleerkrachten

Juf Tiziana Labarque

Kleuterturnen en -zwemmen / turnjuf lager

tiziana.labarque@kbkscholen.be

Juf Katrien Cornette

Leerkracht turnen en zwemmen lager

katrien.cornette@kbkscholen.be

Beleid, ondersteuning en secretariaat

Meester Johan Vanhouwaert

beleidsondersteuning / ICT / Zorgbegeleider

johan.vanhouwaert@kbkscholen.be

Meester Cedric Ryckaert

ICT / outdoor learning / Zorg

cedric.ryckaert@kbkscholen.be

Juf Hilde Coopman

Beleidsondersteuning

hilde.coopman@kbkscholen.be

Patrick Vandemenschbrugge

Preventieadviseur

patrick.vandemenschbrugge@kbkscholen.be

Juf Annemie Soete

Administratie

annemie.soete@kbkscholen.be

Meester Jotte Degroeve

administratie/ speelmeester

jotte.degroeve@kbkscholen.be

Juf Els Castryck

Administratie

els.castryck@kbkscholen.be

Kinderverzorging, onderhouds- en keukenpersoneel

Juf Lisa

Middagtoezicht, speeljuf

Meester Jotte Degroeve

middagtoezicht

jotte.degroeve@kbkscholen.be

Juf Lien Dewulf

Kinderverzorgster

lien.dewulf@kbkscholen.be

Juf Renée Opbrouck

Naschoolse opvang + kinderverzorgster

renee.opbrouck@kbkscholen.be

Juf Jamai Terryn

Middagtoezicht, kinderverzorgster

Juf Christel Ysebaert

Middagtoezicht

Ali Agha Hashimi

Onderhoudsteam

Juf Marinka Pauwels

logistiek en onderhoud

marinka.pauwels@kbkscholen.be

Juf Carine Himpe

logistiek, keukenmedewerker, naschoolse opvang

carine.himpe@kbkscholen.be

Juf Nathalie Desmedt

logistiek en onderhoud

nathalie.desmedt@kbkscholen.be

Juf An Rinkes

logistiek en onderhoud

nathalie.desmedt@kbkscholen.be

Juf Nihad Kasmi

Keukenhulp

Juf Riet Peeters

logistiek, keukenmedewerker, naschoolse opvang

riet.peeters@kbkscholen.be