Contacteer ons

056 21 32 10 // sint.paulus@kbkscholen.be

Top

Het team

Ons enthousiast en geëngageerd schoolteam helpt kinderen groeien en maakt ze sterker. Daarvoor zetten we in op het ontwikkelen van vaardigheden, kennis, attitudes en inzichten. In het bijzonder willen we dat de kinderen sociaal, weerbaar, leergierig, zelfredzaam, waardengevoelig en communicatief zijn en dit met een grote dosis zelfvertrouwen. U kunt ons altijd terugvinden in de klas of op de speelplaats. Spreek ons aan indien u vragen hebt. Een mailtje kan ook altijd!

img_1528

Directie

Pascal Vanden Broucke is de directeur van basisschool Sint-Paulus sinds 2007. Met oor en oog voor iedereen draagt hij zorg voor een vloeiende samenwerking onder de collega's en is hij een luisterend oor voor kinderen en ouders.

Contacteer Pascal via pascal.vandenbroucke@kbkscholen.be

Zorgteam

Juf Els Callewaert

Zorgcoördinator Kleuter

els.callewaert@kbkscholen.be

Juf Veerle Naert

Zorgcoördinator Lager

veerle.naert@kbkscholen.be

Leerkrachten peuter en eerste kleuter

Juf Ilse Vermote

juf peuterklas

ilse.vermote@kbkscholen.be

Juf Lien Dewulf

Kinderverzorgster

lien.dewulf@kbkscholen.be

Juf Jolien Rommens

Juf peuterklas

jolien.rommens@kbkscholen.be

Juf Lynn Verschelde

juf K1A

lynn.verschelde@kbkscholen.be

juf Lore Hendrickx

juf K1 B

lore.hendrickx@kbkscholen.be

Juf Fleur Verougstraete

Teamteacher Kleuterklassen

fleur.verougstraete@kbkscholen.be

leerkrachten 2e - 3e kleuter

juf Elien Dedeurwaerder

juf K2/3 A

elien.dedeurwaerder@kbkscholen.be

Juf Sabine Doise

juf K2/3 B

sabine.doise@kbkscholen.be

Juf Ine De Waegenaere

Juf K2/3 C

ine.dewaegenaere@kbkscholen.be

juf Laure Craeynest

Teamteacher K2/3

laure.craeynest@kbkscholen.be

juf Ann Vandenhende

juf K2/3 D

ann.vandenhende@kbkscholen.be

Eerste graad lager onderwijs

Meester Diedric Degroote

Leerkracht L1A

diedric.degroote@kbkscholen.be

juf Ellen Verstraete

Leerkracht L1B

ellen.verstraete@kbkscholen.be

juf Inge Volon

Leerkracht L2A

inge.volon@kbkscholen.be

Juf Friede Vanhoutte

Teamteacher eerste graad/Franse taalinitiatie

friede.vanhoutte@kbkscholen.be

juf An Peers

Teamteacher eerste graad

an.peers@kbkscholen.be

juf Nancy Laperre

Leerkracht L2B

nancy.laperre@kbkscholen.be

Tweede graad lager onderwijs

Juf Silke Willem

Leerkracht L3A

silke.willem@kbkscholen.be

Meester Hedwig Desmet

Leerkracht L3B

hedwig.desmet@kbkscholen.be

Juf Annelies Vergote

Leerkracht L4A

annelies.vergote@kbkscholen.be

Juf Nathalie Coolsaet

Leerkracht L4B

nathalie.coolsaet@kbkscholen.be

Juf Hilde Coopman

Teamteacher / Beleidsondersteuning

hilde.coopman@kbkscholen.be

Juf Charissa Yzerbyt

Teamteacher

charissa.yzerbyt@kbkscholen.be

Juf Friede Vanhoutte

Franse taalinitiatie

friede.vanhoutte@kbkscholen.be

juf An Peers

Teamteacher tweede graad

an.peers@kbkscholen.be

Derde graad lager onderwijs

Juf Ophelia Glorieux

Leerkracht L5A

ophelia.glorieux@kbkscholen.be

Meester Joeri Vyncke

Leerkracht L5B

joeri.vyncke@kbkscholen.be

Juf Tine Ottevaere

leerkracht L6A

tine.ottevaere@kbkscholen.be

Meester Cedric Ryckaert

Teamteacher / Beleidsondersteuning

cedric.ryckaert@kbkscholen.be

Juf Charissa Yzerbyt

Teamteacher

charissa.yzerbyt@kbkscholen.be

Juf Deborah Debrouwer

Leerkracht L6B

deborah.debrouwer@kbkscholen.be

Sportleerkrachten

Juf Tiziana Labarque

Kleuterturnen en -zwemmen / turnjuf lager

tiziana.labarque@kbkscholen.be

Juf Katrien Cornette

Leerkracht turnen en zwemmen lager

katrien.cornette@kbkscholen.be

Juf Charissa Yzerbyt

Kleuterturnen

charissa.yzerbyt@kbkscholen.be

Beleid, ondersteuning en secretariaat

Meester Johan Vanhouwaert

beleidsondersteuning / ICT / Zorgbegeleider

johan.vanhouwaert@kbkscholen.be

Meester Cedric Ryckaert

Beleidsondersteuning

cedric.ryckaert@kbkscholen.be

Juf Hilde Coopman

Beleidsondersteuning

hilde.coopman@kbkscholen.be

Juf Annemie Soete

Administratie

annemie.soete@kbkscholen.be

Meester Jotte Degroeve

administratie/ speelmeester

jotte.degroeve@kbkscholen.be

Juf Els Castryck

Administratie

els.castryck@kbkscholen.be

Naschoolse opvang- en onderhoudsteam

Juf Carine Himpe

Naschoolse opvang/ logistiek/ zorg peuters en kleuters

carine.himpe@kbkscholen.be

Juf Nathalie Desmedt

Naschoolse opvang, onderhoudsteam

nathalie.desmedt@kbkscholen.be

Juf An Rinkes

Naschoolse opvang / Logistiek

nathalie.desmedt@kbkscholen.be

Juf Renée Opbrouck

Naschoolse opvang

renee.opbrouck@kbkscholen.be

Juf Gerda

eetzaalhulp en logistiek

Juf Marinka Pauwels

Naschoolse opvang, onderhoudsteam, logistiek

marinka.pauwels@kbkscholen.be

Juf Riet Peeters

Naschoolse opvang, logistiek

riet.peeters@kbkscholen.be

Juf Lisa

Middagtoezicht, speeljuf