Site icoon Sint-Paulusschool

Er zijn altijd eerlijke winnaars en slechte verliezers

Geocaching en arrow battle… Het klonk alvast veelbelovend in iedereens oren. De namiddag werd dan ook aangevat met een gigantische inzet. Het bleek een leuke namiddag te worden!

 

Felix en Lars Vanhee 

We moesten opdrachtjes doen met een soort GPS. Daarmee moesten we voorwerpen zoeken en zo snel mogelijk terug zijn aan het beginpunt. Lars: ‘Mijn groep was als eerste en had alles gewonnen’.

Erna was er een soort boogschieten. Eerst moesten we om de beurt over het veld lopen en mocht iedereen op ons schieten. Erna werd er in twee teams gewerkt en moesten we kegels van tonnen schieten, om daarna op elkaar te schieten. Als laatste opdracht moesten we allemaal op elkaar schieten en proberen te overleven. Arthur is het langst blijven leven, Felix was tweede en Lars derde. Het was super leuk!

Maxime 

We hebben boogschieten gedaan. Allemaal toffe spelletjes! Van kegels raken tot elkaar beschieten. Het was net zoals alles wat we al hebben gedaan, super leuk! We deden zoveel toffe dingen. Het is hier super!

Mobiele versie afsluiten