Contacteer ons

056 21 32 10 // sint.paulus@kbkscholen.be

Top

Erasmus+ uitwisseling naar Polen

Op maandag 27 september vertrekt een delegatie van 8 leerlingen uit het zesde leerjaar samen met meester Johan en juf Tine naar Tychy, Polen, in het kader van het Erasmus+ project Steam with S.T.E.A.M (science, technology, engineering, art and mathematics). Op vrijdag 1 oktober landen ze terug op Charleroi. Onze school coördineert dit Europese project waarbij leerlingen uit Polen, Spanje, UK, Roemenië en Sint-Paulus hun kennis uitwisselen rond S.TE.A.M. Europese projecten zijn voor onze school een belangrijke manier om de kinderen te prikkelen om meer te weten te komen over andere culturen en gebruiken en tegelijk hun kennis te verruimen. De leerlingen die in België blijven worden mee betrokken in het project.

Wilt u de avonturen van onze Polenreizigers volgen?

Dit kan via de blogsite.

van links naar rechts: Jéno Saelens, Elisa Deuss, Juf Tine, Miel Terryn, Pauline Montu, Lili Vanhouwaert, Marie Amandels, Meester Johan, Xander Sabbe en Dante Merlevede.

%d bloggers liken dit: